Bateri (Davul) Kursu

bateri-davul-kursu6 yaşından itibaren herkese Bateri eğitimi vermekteyiz. Eğitimimiz birebir olup haftada bir gün bir ders saati biçiminde yapılmaktadır. Yeni öğrenenler için öncelikle katılımcının ritim duygusunu ortaya çıkarmakla başlayan eğitim temel notalı vuruş teknikleri, ritimler üzerinde bilek açma egzersizleri ile süren eğitim notayla parçaların çalınması her ders enstrümanın imkânlarını öğrenme ve daha profesyonel parçaların çalışılması olarak devam etmektedir.Haftada 3 saat solfej dersleri vermekteyiz. En az dört aylık bir eğitimin sonunda öğrenci bir etkinliğimizde bir parça çalacak düzeye gelebilmektedir. Bateri eğitimi katılımcının kendi ritmini fark etmesini ve ortaya çıkarmasını sağlayacaktır.
Eğitmenlerimiz konservatuvar mezunu olup pek çok konserde görev almış, ünlü gruplarla çalışmış ve bu görevlerini hâlâ sürdürmektedirler.

Derslerimiz : Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bireysel derslerde en az iki gün önceden haber verme kaydıyla dersi eğitmenin uygun olduğu bir tarihe erteleme şansınız da vardır.