Hakkımızda

Nar Çiçekleri sitemiz Bakırköy’de kurulu bulunan “Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği” etkinlikleri ile Derneğimizin amaçlarını gerçekleştirmek üzere kurulmuş bulunan iktisadi teşekkülünün “M.E.B. Özel Nar Sanat Eğitim Kursu” ‘nun;  etkinlik, dinleti, konser, söyleşi v.b. öğrenci ve öğretmen, sanatçılar ile benzer etkinliklerin fotoğraf, video v.b. yayınların kurumumuzu seven, izleyen ve takip edenlerin ilgili verilere ulaşabilmeleri amacı ile kurulmuş bir sitedir.

Siteme bu adı neden verdiğimizi açıklamakta fayda olduğuna inanıyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana  “Nar Sanat” ailesini oluşturan ve etkinliklere katılan tüm öğrenci, öğretmen ve sanat ile uğraşan, seven tüm kişilere verdiğimiz genel ad olarak “Nar Çiçekleri” adını kullanmamızdan dolayı bu ismi tercih ettik.

Sanata ilgi duyan özellikle küçüklerimiz bizim için birer nar çiçeğidir. Nar çiçekleri zamanla toplum içinde birer Nar’a dönüşecekler. İçlerinde yeni Nar Çiçekleri açacak ve onlar yenilerini, onlar da yenilerini ve dileğimiz toplumun tamamına yayınlan çiçeklerimizin olması.

Hepinizin yeni Narlar olması dileğiyle

İyi seyirler.